אודות אורלי בסביבה

החברה הוקמה בשנת 2013 ועוסקת במתן שירותי ייעוץ ותכנון תברואי וסביבתי לספקי מים, למוסדות ולעסקים.  בין השירותים הניתנים, ליווי וייעוץ בתחום הרגולציה של איכות מים ושפכים, קיום ביקורות תברואיות למתקני המים, מתן המלצות לשיפורים, בחינה תברואית והנדסית של תכניות טרם הגשה לאישור הרשויות, ביצוע סקרים תברואיים מניעתי למתקני טיפול במים, מתקני הפקה ומערכות אספקה.  עובדי החברה הוסמכו על ידי משרד הבריאות לביצוע הנ"ל. אנו מלווים את הלקוחות במסגרת ביקורות של נציגי משרדי הממשלה, מסייעים במציאת פתרונות ישימים לפערים, ככל שעולים בבקרות התקופתיות. נציגנו מסייע גם בכתיבת חוות דעת מומחה לבתי משפט בנושא תברואת המים. הפעילות מתמקדת במערכות אספקת מים ציבוריות המוחזקות על ידי ספקי המים ובמערכות מבניות שלבתי חולים ציבוריים/ממשלתיים/פרטיים כמו כן של מבנים פרטיים (מבני מגורים) ועסקים. החברה נותנת  דגש וחשיבות עליונה על מקצועיות גבוהה, דייקנות, אמינות, יחס אישי ללקוח, עמידה בלוחות זמנים תוך הקפדה על תשומת לב לכל אחד מלקוחותינו.

Grow your career!
Start learning with Academy.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Odio quisque integer elementum egestas aliquet tincidunt.

Our Courses

הכר את המרצה

בבית הספק להכשרה מקצועית במושב ציפורי מלמדים מרצים בעלי וותק מקצועי עשיר בתחום המים והסביבה. הלמידה הינה בסביבה תומכת, מסייעת תוך בחינת הקשיים ותרגול החומר הנלמד.

הנשואים השונים מועברים במטרה לצייד את המשתתפים בידע מקצועי עשיר שיסייע להם מאוחר יותר בחיים המקצועיים שלהם ובוודאי במטרה לעמוד בהצלחה בבחינה הממשלתית.

שלום גולדברגר

הידרו-גיאולוג. מהנדס ראשי לבריאות הסביבה לשעבר. יועץ וכותב חוות דעת הידרו-גיאולוגיות ומרצה בקורסי ההסמכה המקצועיים

הידרו-גיאולוג. מהנדס ראשי לבריאות הסביבה לשעבר. יועץ וכותב חוות דעת הידרו-גיאולוגיות ומרצה בקורסי ההסמכה המקצועיים

אורלי סרוסי-זוהר

יועצת בתחום בקרת איכות מים ושפכים ומרצה בכירה

בעלת ניסיון בתחום הרגולציה ובקרת איכות המים מזה למעלה מ- 25 שנים.

לוי פרנקל

מהנדס מכונות - יועץ בתחום ומרצה בכיר בנושא ההידראוליקה ומניעת זרימת מים חוזרת.

מהנדס מכונות בכיר. פנסיונר של חברת "מקורות", מרצה מלמד בקורסי הסמכה מקצועיים.